Muzyka ♥

wtorek, 26 maja 2015

Czy ten domek nie powinien się palić ?

Przeraża mnie to zdjęcie ..... 
Jak można mieć pochodnie przyczepione do
DREWNIANEGO DOMKU ? xD
NIE OGARNIAM ☺
P.S Wiem jestem MISZCZEM Paint'a  XD


Paula

Taka BIBA będzie w SOBOTĘ ♥

Heheheh Pozdrawiam : Sarę Purplegirl ♥

Przepraszam......

Przepraszam WAS za ten post : 
Jak widzicie post jest dodany 21 , maja 
i pisze tam że będzie spotkanie 
a jeśliby się coś zmieniło to miałam was poinformować a NIE POINFORMOWAŁAM
CZUJE SIĘ Z TYM BARDZO ŹLEEE ........
MAM NADZIEJE ŻE MI WYBACZYCIE ....
PRZEPRASZAM ♥

czwartek, 21 maja 2015

SPOTKANIE

 A więc SPOTKANIE ☺
W Sobotę 23.05.2015 
o godzinie 14:05 
Jeśli się coś zmieni to poinformuje ♥

                 
             
                                     Paula ♥

niedziela, 17 maja 2015

17.05.2014

  Informacje na DZIEŃ DZISIEJSZY 
A więc tak od 8 czerwca do 12 czerwca nie będą 
pojawiały się posty...... ;/
Ponieważ jadę na wycieczkę ;/
Za co was bardzo przepraszam ......
Mam taki pomysł żeby się z wami 
którzy oczywiście będą chcieli 
(do niczego nie zmuszam ) ☺
Zrobić takie mini spotkano ? 
Co wy na to ? 
Jeśli wam to odpowiada .
to dam jeszcze posta o tym i tam będą wszelkie 
INFORMACJE ♥
I to jak narazie KONIEC XD





Paula Pupystar♥